«CLEAN&CLEAN»

Чистка стільців на дому!

Чистка стільців на дому

У будинках і квартирах питання чистоти м'яких меблів часто намагаються вирішити за допомогою розрекламованих або домашніх засобів. І тільки після розуміють, що даремно. Линька оббивки і порушення її цілісності - ось тільки два приклади з безлічі проблем, які можуть спіткати вас після самостійного відтирання плям. Щоб не втрачати свого часу, піддаючи ризику стан м'яких меблів, варто замовити хімчистку стільців чи крісел. Вона проводиться з виїздом фахівців Clean&Clean до вас додому зі своєю технікою і професійними миючими засобами. Після ретельної обробки м'які стільці потрібно буде поставити в провітрюваному приміщенні для повного висихання оббивки - зазвичай на це потрібно не більше пари годин. У домашніх умовах хімчистка стільців на дому проводиться не частіше пари раз на рік. Звичайно, бувають і форс-мажори, після яких меблі врятує тільки дана процедура. В такому разі не варто намагатися відтерти плями самостійно - промокніть їх серветками і чекайте приїзду спеціалістів.

Хімчистка стільців та крісел в офісах

Якщо вдома меблями постійно користуються від двох до п'яти осіб, то в офісі або конференц-залі на м'яких стільцях за короткий час можуть пересидіти понад сто осіб. Не дивно, що в такому випадку меблі забруднюється і приходить в непридатність набагато швидше. Щоб почистити кожен стілець від плям, непрофесіоналові знадобиться чимало тимчасових витрат, та й ціна робіт буде вище - тому навіть при генеральних прибираннях в офісах обмежуються тільки протиранням пилу і миттям підлог. М'які стільці в кращому випадку можуть тільки почистити пилососом. Рекомендуємо підійти до питання чистоти більш ретельно і економно. Виберіть регулярну хімчистку стільців з виїздом до вас в офіс - в Львові є хороші фахівці, які здатні реально оновити меблі без перетяжки. Частота такої процедури залежить від ступеня забруднення меблів, зазвичай її проводять раз на пів року або раз в сезон.

користь хімчистки

Найголовніше - що дасть вам хімічне чищення стільців? Перерахуємо як очевидні причини які відомі далеко не всім: Очищення всіх шарів оббивки. Усунення плям будь-якого походження та давності - як свіжих, так і застарілих. Оновлення яскравості фарб тканини або шкірозамінника. Освіження і видалення неприємних запахів. Знищення пилових кліщів і хвороботворних бактерій. На виході ви отримуєте м'який стілець точно в такому ж вигляді, в якому ви його купували в магазині. Це вигідно, тим більше що ціна на хімчистку стільців з виїздом до Вас у Львові невисока і не порівнянна з вартістю перетяжки.

  • Хімчистка стільця без спинки 100 грн/шт.
  • Хімчистка стільця зі спинкою 150 грн/шт.
  • Пуф від 150 грн./шт.
  • Комп’ютерне крісло від 250 грн./шт.
  • Масивне крісло від 500 грн./шт.
Замовити послугу:

    Ми зателефонуємо вам!